I медичний факультет, IV курс, група 1 (1, 2, 3 дес.)

ПЛАН ЗАНЯТЬ

ДЛЯ СТУДЕНТІВ 1 ГРУПИ, ДЕСЯТКІВ 1, 2, 3 I МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТА

22.02.2021

9:00 Лекції ONLINE: 1 група meet.google.com/cxk-kedh-vfm д.м.н., проф. Дюдюн Анатолій Дмитрович

12:00 Практичні заняття за адресою: вул. Байкальська 9А, 4 поверх, Кафедра шкірних та венеричних хвороб.

Тема № 1. Елементи шкірної висипки та методика огляду та обстеження пацієнтів зі шкірною патологією. Паразітарні захворювання шкіри. (Короста, Педікульоз)

Більше інформації за посиланням: http://moodle.dma.dp.ua/course/view.php?id=289#section-1

Календарно-тематичний план практичних занять

для студентів 4 курсу, ІІ медичного факультета,

8 групи, десятків 22, 23, 24.

7 семестр 2020/21 навчального року

Перелік літератури для підготовки студентів до занять

Для якісного самостійного засвоєння знань на дистанційному навчанні, студенту рекомендовано

орієнтуватися на наступні питання: питання для самостійної підготовки (по темам).

Завдання для оцінювання самостійної підготовки студента на дистанційному навчанні:

Щодня за темою поточного заняття викладачі розміщують завдання, які складаються з чотирьох етапів:

Перший етап - тести з однією чи кількома можливими відповідями.

Другий та третій етапи - задачі різного ступеню важкості.

Четвертий етап - тести формату КРОК з однією можливою відповіддю.

Практичне заняття. Тема № 1.

Завдання до практичного заняття. Тема №1

Практичне заняття. Тема № 2