День  лікаря - інтерна 

 (день відкритих дверей) 

12 червня 2024 року о 12.00 

за адресою вул.. Севастопольська 17, м. Дніпро, навчальний корпус №4 

(морфологічний корпус ДДМУ,в приміщенні музею ДДМУ) відбудеться  «День лікаря – інтерна» (день відкритих дверей кафедри шкірних та венеричних хвороб Дніпровського державного медичного університету).

Ви обираєте майбутню спеціальність? Ви хочете знати напрями та перспективи цієї спеціальності? 

Тоді ця зустріч  саме для Вас!

 Ви дізнаєтесь історію кафедри, познайомитесь з лікарями – інтернами, співробітники кафедри нададуть відповіді на ваші питання!   

Увага! Увага! Увага!

Бібліотека інформує!

до абонементу учбової літератури (пр. Дм. Яворницького, 24) надійшов підручник

Дерматологія. Венерологія/ за ред. Т.В.Святенко, І.В.Свистунова. - Вінниця, Нова Книга, 2021 

 

Різдво та Новий Рік в цьому році виглядає по різному,  але всіх нас об'єднує нестримна жага до Перемоги України, віра у світле майбутнє нашої країни. 

                                                 6 грудня День Збройних Сил України 

                  День пам’яті жертв Голодомору

  Всеукраїнська акція пам'яті "Запали свічку"

 25 листопада о 16:00 поставити свічку біля вікна, 

а також долучитися до Загальнонаціональної хвилини мовчання. 

     29 жовтня  Всесвітній день боротьби з псоріазом 

Всесвітній день псоріазу проводиться з ініціативи Міжнародної Федерації Асоціацій хворих на псоріаз щорічно 29 жовтня, починаючи з 2004 р. Цей День присвячений людям, хворим на псоріаз або псоріатичний артрит. 

За різними оцінками на псоріаз страждає близько 2–4% жителів Землі. В Україні кількість хворих становить понад 1 млн осіб. Більшість пацієнтів із псоріазом скаржаться на низьку якість життя. 

Міжнародний день псоріазу спрямований на підвищення поінформованості населення про дану проблему, на розвиток системи охорони здоров’я в цьому напрямку, на підтримку людей, які страждають на цю недугу.

        Ми хочемо побажати Всім хворим на псоріаз - довгої ремісії! Хай береже Вас Господь!


                     1 жовтня 2023 року: шість свят в один день


  Шановні захисники і захисниці України! Ви довели, що є достойними нащадками українського козацтва. Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба! 

    Також сердечно вітаємо Всіх із особливим Днем для українців – святом Пресвятої Покрови – єдиним релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним. У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами. 

  Бажаємо усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців. 

       Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися та навчати

Низький уклін нашим захисникам! 

Вічна пам'ять полеглим Героям! 

      Привітання ректора ДДМУ зі святом 1 вересня та початком нового навчального року 

      Шановні студенти, викладачі, співробітники! Прийміть щирі вітання з Днем знань та початком нового навчального року

       День знань – це свято всіх, хто навчається і навчає. Він як стартовий майданчик у неосяжні простори знань і відкриттів.

    Це особлива подія для першокурсників, які обрали наш університет і безумовно зробили правильний вибір. Для вас починається один із найцікавіших періодів життя, перша сходинка непростого шляху до омріяної лікарської професії. Поруч із вами протягом усього періоду навчання будуть досвідчені наставники, вчителі, а гарантом освіти незмінно виступатиме університет, який забезпечує якість і сталість освітнього процесу, утримуючи лідерські позиції серед вітчизняних закладів медичної освіти.

   Тож ви маєте всі можливості впевнено рухатися вперед, долати труднощі й досягати поставлених цілей. Нехай вашими найкращими помічниками стануть працьовитість, цілеспрямованість і відповідальність. Цінуйте довіру і виправдовуйте сподівання ваших батьків.

Бажаю, щоб цей день запам'ятався довгоочікуваними добрими зустрічами та новими знайомствами. Безпечного вам навчання, цікавих знань та вірних друзів.

    Професорсько-викладацькому складу, всім учасникам освітнього процесу бажаю міцного здоров'я, невичерпної енергії, нових професійних здобутків і віру в нашу перемогу!

З найкращими побажаннями, ректор, академік НАМН України, професор Тетяна Перцева


   Весь колектив кафедри приєднується до привітання ректора нашого університета з Днем знань та щиро бажає всім Вам невичерпної енергії, натхнення, оптимізму і нових здобутків під мирним небом. А підгрунттям щасливого життя та плідної професійної діяльності нехай буде міцне здоров'я,   натхненна думка й щирі почуття.   

Навчальний рік на базі кафедри розпочався з очної частини лікарів-інтернів першого року навчання. Бажаємо успіхів!   

  1 вересня 2023 співробітники кафедри з лікарями - інтернами

       Освітній проект існує з 2019 року під егідою ГО «Незалежна асоціація дерматовенерологів і косметологів» та ВГО «Асоціація алергологів», що дає змогу підтримувати високий рівень компетенції в цих напрямках. 

      Ми об’єднали для обміну досвідом близько 5000 спеціалістів, лікарів- дерматовенерологів, дитячих дерматовенерологів, алергологів, дитячих алергологів, лікарів загальної практики – сімейної медицини, терапії та суміжних професій. 

   ТОЧКИ ДОТИКУ – це всеукраїнський цикл семінарів, розроблений спеціально для лікарів дерматовенерологів та алергологів, з метою обміну досвідом найкращих експертів та лікарів. 

           29 серпня 2023 року у м. Дніпро відбувся офлайн захід. Цього разу нас прийняли стіни культурно-ділового центру «Менора», де були забезпечені всі безпекові заходи для учасників та організаторів.

          Спільноту дерматовенерологів та алергологів Дніпропетровщини та гостей з інших регіонів України привітали проректор з науково-педагогічної роботи, доцент, кандидат медичних аук – Захаров Сергій В’ячеславович та доктор медичних наук, професор, голова ради експертів  МОЗ, радник Міністра, голова постійної комісії по охороні здоров‘я міської ради, Заслужений лікар України – Дитятковська Євгенія Михайлівна.

         Загальна кількість учасників, що брала участь у семінарі – близько 250 осіб, а також більше 20 спікерів з різних регіонів України, серед яких - Святенко Тетяна Вікторівна (доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри шкірних та венеричних хвороб Дніпровського державного медичного університету, Медичний центр професора Святенко, м. ДНІПРО), Дитятковська Євгенія  Михайлівна (доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України, м. ДНІПРО), Кутасевич Яніна Францівна (доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України, директор інституту дерматології та венерології НАМН України, м. ХАРКІВ), Калюжна Лідія Денисівна (доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки НУОЗУ імені П.Л.Шупика, м. КИЇВ), Запольський Максим Едуардович (доктор медичних наук, професор ОНМедУ, м. ОДЕСА), Гогунська Інна Володимирівна (доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України, віце-президент Асоціації алергологів України) та інші, поділилися своїм досвідом та надали практичні кейси спеціалістам. 

       Кафедра шкірних та венеричних хвороб запрошує всіх бажаючих відвідати профілактичний огляд з приводу акції «евромеланома». Це міжнародна акція, де роблять огляд пігментних невусів(родимок), щоб вчасно виявляти з них злоякісні новоутворення. Завітайте до нас на кафедру 25.04.2023 з 10:00 до 12:00 за адресою: Старочумацька 9а,  5 поверх. 


Краще профілактувати, ніж потім лікувати. Чекаємо на вас!

    «З метою якісної організації освітнього процесу в аспекті набуття програмних результатів навчання, необхідних фахових компетентностей  та успішного складання Єдиного державного кваліфікаційного іспиту за спеціальностями галузі знань «22 Охорона здоров’я» у  нашому Університеті  з 03.04.2023 року стартувала змішана форма навчання  (Наказ № 46 – ОД від 27.03.2023 року «Про організацію освітнього процесу у змішаному форматі»)

Заняття в режимі онлайн та офлайн – в аудиторіях кафедри, вирішуються для кожної групи окремо (дивись поточний розклад)


Вітаємо викладачів та здобувачів освіти з початком нового навчального року!

 

На кафедрі шкірних та венеричних хвороб першого вересня 2022 року розпочався новий навчальний рік. Ми дуже раді знов зустрітись з нашими студентами, інтернами та ординаторами.

 

Заняття проводяться у звичайному режимі у навчальних кімнатах, на амбулаторних та консультаційних прийомах у відділеннях лікарень.

 

         Кафедра розташована на базі «Дніпропетровського обласного медичного  центру соціально значущих хвороб» вул. Старочумацька 9А (Байкальська 9А).

  Студенти, які не можуть прийти в університет, приєднуються онлайн.

Практичне оволодіння професійними навичками – головна складова успішного навчання та  розвитку будь-якого професіонала. Професорсько - викладацький склад кафедри допоможе опанувати практичні складові теоретичного матеріалу.

                                     Чекаємо на вас, шановні студенти!

    Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися та працювати!

Поки нас захищають на фронті, ми захищаємо тил. Так і працюємо-в тандемі!